Make your own free website on Tripod.com

BAĞLANTILAR:

     Deniz fenerleri ile ilgili olarak internette çok sayıda site bulunmaktadır. Bunların hepsini dolaşmak için ne yazık ki yeterli vakit bulmak oldukça güçtür. Çok beğendiğimiz ve web sitemizin oluşması sırasında yararlandığımız "Anke and Jens" in web sitesinden yola çıkarak çok sayıda web sitesine ulaşmanız mümkün olacaktır. Bu yüzden ayrıca birçok bağlantı adresi yazmağa gerek duymadık.

     Türkiye'de deniz fenerleri ile ilgili tek resmi site "Kıyı Emniyeti ve Gemi Kurtarma İşletmeleri Genel Müdürlüğü" ne ait web sitesidir. Bir süre önce hizmete sokulan bu sitede Türkiye fenerlerine ait bilgiler bulmak mümkündür. Ne yazık ki, deniz fenerleri ile ilgili olarak bizim ve yukarda adı yazılı olandan başka Türkçe site de mevcut değildir. Yakın zamanda, bu konu ile ilgili olarak profesyonelce hazırlanmış sitelerin hizmete sokulacağını umuyoruz.

     Konu ile pek ilgili değilse de, sağlık sorunları ile ilgili olarak rastladığım ve sizlere yararlı olacağına inadığım bir sitenin adresini vermeden geçemeyeceğim. Sağlık insan yaşamının en önemli konusudur. Sağlık sorunlarınızla ilgili olarak güvenle arayacağınız bu Türkçe siteyi beğeneceğinizi umuyoruz. Bir göz attığınızda "Revir.com" un, her türlü sağlık sorununuza cevap bulacağınız bir site olduğunu sizler de görecek ve dostlarınıza tavsiye edeceksiniz.